E-mail | Księga gości | Przeglądanie | Przetargi | Źrebięta 2016 | Ogiery 2016 | Mistrzostwa Europy 2015 | Aukcja 2015 | Aukcja Jesienna 2015 |


2016
AlmanzorDrugi Wiceczempion Saint Petersbourg International Cup Ogierów Starszych, Sankt Petersburg (RU)
BallenaWiceczempionka Saint Petersbourg International Cup Klaczy Młodszych, Sankt Petersburg (RU)
BernadettaDruga Wiceczempionka Saint Petersbourg International Cup Klaczy Starszych, Sankt Petersburg (RU)
EspartaWiceczempionka Saint Petersbourg International Cup Klaczy Starszych, Sankt Petersburg (RU)
EtiraCzempionka Saint Petersbourg International Cup Klaczy Starszych, Sankt Petersburg (RU)
PingaCzempionka PSAIAHF Klaczy Starszych, Tebrak/Rijad (SA)
2015
AdelitaCzempionka Europy Klaczek Rocznych, Verona (IT)
Adelita„Top Ten” Czempionatu Świata Klaczek Rocznych, Paryż (FR)
AdygaWiceczempionka Prague Intercup Klaczy Młodszych, Praga (CZ)
AdygaWiceczempionka Prague European Cup Klaczy Młodszych, Praga (CZ)
AlabamaDruga Wiceczempionka Deauville Arabian Cup Klaczy Starszych, Deauville (FR)
Al JazeeraCzempionka Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczy Młodszych, Białka
Al JazeeraCzempionka Al Khalediah European Horse Festival Klaczy Młodszych, Nowe Wrońska
Amarena„Top Five” Czempionatu Prague European Cup Klaczy Młodszych, Praga (CZ)
ArmandaMiędzynarodowa Wiceczempionka Kauber Platte Klaczy Starszych, Kaub nad Renem (DE)
ArmandaDruga Wiceczempionka Arabian Cup Klaczy Starszych, Evergem (BE)
AxaraDruga Wiceczempionka Prague Intercup Klaczy Młodszych, Praga (CZ)
AxaraDruga Wiceczempionka Prague European Cup Klaczy Młodszych, Praga (CZ)
BambinaCzempionka Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczek Rocznych, Białka
Bambina„Top Five” Czempionatu Polski Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
BambinaCzempionka Al Khalediah European Horse Festival Klaczek Rocznych, Nowe Wrońska
Bambina„Top Ten” Czempionatu Świata Klaczek Rocznych, Paryż (FR)
BarokWiceczempion Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
Barok„Top Five” Czempionatu Europy Ogierów Starszych, Verona (IT)
BastiaDruga Wiceczempionka Denmark Open Klaczy Starszych, Kopenhaga (DK)
Cedora„Top Five” Czempionatu Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczy Młodszych, Białka
El PaisWiceczempion Wiosennego Pokazu Młodzieży Ogierków Rocznych, Białka
El Pais„Top Five” Czempionatu Polski Ogierów Młodszych, Janów Podlaski
El Pais„Top Five” Czempionatu Prague European Cup Ogierów Młodszych, Praga (CZ)
EmpuzaDruga Wiceczempionka Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczek Rocznych, Białka
EmpuzaWiceczempionka Prague Intercup Klaczek Rocznych, Praga (CZ)
EmpuzaCzempionka Prague European Cup Klaczy Młodszych, Praga (CZ)
Equifor„Top Five” Czempionatu Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
EtorykMiędzynarodowy Czempion Kauber Platte Ogierów Starszych, Kaub nad Renem (DE)
EtorykNajwyżej Oceniony Koń Pokazu Kauber Platte, Kaub nad Renem (DE)
EumenidaMiędzynarodowa Wiceczempionka Arabian Masters Klaczy Starszych, Bordeaux (FR)
EumenidaMiędzynarodowa Wiceczempionka Alzacji Klaczy Starszych, Rosieres aux Salines (FR)
Euzona„Top Five” Czempionatu Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
Euzona„Top Five” Czempionatu Europy Klaczy Starszych, Verona (IT)
Euzona„Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
PalatinaCzempionka Warszawskiego Pokazu Arabia-Polska Klaczy Starszych, Buksza
PalatinaNajlepszy Koń Pokazu Warszawskiego Pokazu Arabia-Polska, Buksza
PalatinaWiceczempionka Al Khalediah European Horse Festival Klaczy Starszych, Nowe Wrońska
PalatinoWiceczempion Al Khalediah European Horse Festival Ogierów Starszych, Nowe Wrońska
ParisCzempion Wiosennego Pokazu Młodzieży Ogierków Rocznych, Białka
ParisCzempion Polski Ogierów Młodszych, Janów Podlaski
ParisDrugi Wiceczempion Al Khalediah European Horse Festival Ogierków Rocznych, Nowe Wrońska
ParisDrugi Wiceczempion Europy Ogierków Rocznych, Verona (IT)
PatriaDruga Wiceczempionka Al Khalediah European Horse Festival Klaczy Młodszych, Nowe Wrońska
Perkun„Top Five” Czempionatu Wiosennego Pokazu Młodzieży Ogierków Rocznych, Białka
PeroMiędzynarodowy Czempion Ogierów Starszych, Ajman (AE)
PerseuszDrugi Wiceczempion Saint Petersbourg International Cup Ogierów Starszych, Sankt Petersburg (RU)
Petula„Top Five” Czempionatu Europy Klaczek Rocznych, Verona (IT)
PingaMiędzynarodowa Druga Wiceczempionka Kataru Klaczy Starszych, Doha (QA)
PingaWiceczempionka Pucharu Narodów Klaczy Starszych, Akwizgran (DE)
PingaPlatynowa Czempionka Świata Klaczy, Paryż (FR)
PiniataCzempionka Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
PiniataNajlepszy Koń Pokazu, Janów Podlaski
PitawalDrugi Wiceczempion Wiosennego Pokazu Młodzieży Ogierów Młodszych, Białka
Pitawal„Top Five” Czempionatu Polski Ogierów Młodszych, Janów Podlaski
PitawalDrugi Wiceczempion Prague Intercup Ogierów Młodszych, Praga (CZ)
PitawalCzempion Prague European Cup Ogierów Młodszych, Praga (CZ)
PostarWiceczempion Pucharu Narodów Wałachów, Akwizgran (DE)
PotentillaDruga Wiceczempionka Prague Intercup Klaczy Starszych, Praga (CZ)
PotentillaCzempionka Prague European Cup Klaczy Starszych, Praga (CZ)
Potentilla„Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
PrometeuszCzempion Arabian Foal Festival Ogierków w kat. Amateur Handle, Los Olivos, CA (US)
PrunellaWiceczempionka Polski Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
2014
Al Jazeera„Top Five” Czempionatu Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczek Rocznych, Białka
Al JazeeraCzempionka Polski Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
Al JazeeraDruga Wiceczempionka Europy Klaczek Rocznych, Lier (BE)
Al Jazeera„Top Ten” Czempionatu Świata Klaczek Rocznych, Paryż (FR)
AnaweraCzempionka Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczy Młodszych, Białka
ArmandaCzempionka Arabian Cup Klaczy Starszych w kat. Amateur Handle, Zottegem (BE)
ArmandaNajlepszy Koń Pokazu Arabian Cup w kat. Amateur Handle, Zottegem (BE)
Atanda„Top Five” Czempionatu Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczy Młodszych, Białka
AxaraCzempionka Prague Intercup Klaczy Młodszych, Praga (CZ)
AxaraCzempionka Prague European Cup Klaczy Młodszych, Praga (CZ)
BernadettaWiceczempionka Prague Intercup Klaczy Starszych, Praga (CZ)
BernadettaCzempionka Prague European Cup Klaczy Starszych, Praga (CZ)
Burza„Top Five” Czempionatu Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczek Rocznych, Białka
CeranovaDruga Wiceczempionka Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczek Rocznych, Białka
Ceranova„Top Five” Czempionatu Polski Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
Ceranova„Top Ten” Czempionatu Świata Klaczek Rocznych, Paryż (FR)
EtorykDrugi Wiceczempion Int. Days for Arabian Horses B-Show Ogierów Starszych, Ströhen (DE)
EtorykMiędzynarodowy Wiceczempion Kauber Platte Ogierów Starszych, Kaub nad Renem (DE)
FinettaCzempionka Regionu XII Klaczy w kat. AOTH, Perry, GA (US)
FinettaWiceczempionka Regionu XII Klaczy, Perry, GA (US)
Finetta„Top Five” Czempionatu Regionu XII w kat. Hunter Pleasure, Perry, GA (US)
Finetta„Top Ten” Czempionatu USA Klaczy, Tulsa, OK (US)
Finetta„Top Ten” Czempionatu USA Klaczy w kat. AAO, Tulsa, OK (US)
PalatinoWiceczempion Prague Intercup Ogierów Starszych, Praga (CZ)
PalatinoCzempion Prague European Cup Ogierów Starszych, Praga (CZ)
PalatinoDrugi Wiceczempion Europy Ogierów Starszych, Lier (BE)
PaternaWiceczempionka Polski Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
Patria„Top Five” Czempionatu Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczy Młodszych, Białka
Patria„Top Five” Czempionatu Europy Klaczy Młodszych, Lier (BE)
Patria„Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Młodszych, Paryż (FR)
Peon„Top Five” Czempionatu Wiosennego Pokazu Młodzieży Ogierków Rocznych, Białka
PeonCzempion Prague Intercup Ogierów Młodszych, Praga (CZ)
PeonCzempion Prague European Cup Ogierów Młodszych, Praga (CZ)
PepitaCzempionka Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
PepitaNajlepszy Koń Pokazu, Janów Podlaski
PepitaWiceczempionka Pucharu Narodów Klaczy Starszych, Akwizgran (DE)
PepitaWiceczempionka Europy Klaczy Starszych, Lier (BE)
Pepita„Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
PersenaWiceczempionka Int. Days for Arabian Horses C-Show Klaczy Starszych, Ströhen (DE)
PersenaWiceczempionka Kauber Platte Klaczy Starszych, Kaub nad Renem (DE)
PilarosaDruga Wiceczempionka Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
PitawalWiceczempion Wiosennego Pokazu Młodzieży Ogierków Rocznych, Białka
PitawalWiceczempion Polski Ogierów Młodszych, Janów Podlaski
PogromWiceczempion Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
PolmirCzempion Arabian Horse Weekend Wałachów, Sint-Oedenrode (NL)
PolmirCzempion Europy Wałachów, Lier (BE)
PrimeraCzempionka Europy Klaczy Starszych, Lier (BE)
PrometidaWiceczempionka Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczek Rocznych, Białka
SeforaDruga Wiceczempionka Prague Intercup Klaczy Starszych, Praga (CZ)
SeforaWiceczempionka Prague European Cup Klaczy Starszych, Praga (CZ)
2013
AlbanoCzempion Denmark Open Ogierów Starszych, Kopenhaga (DK)
AlbanoCzempion Danii Ogierów Starszych, Vilhelmsborg (DK)
AlbanoNajlepszy Koń Pokazu Danii, Vilhelmsborg (DK)
Altamira„Top Five” Czempionatu Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
AndromedaDruga Wiceczempionka Orientalica Klaczy Starszych, Frankfurt (DE)
AndromedaCzempionka Int. Days for Arabian Horses C-Show Klaczy Starszych, Ströhen (DE)
AndromedaWiceczempionka West Coast Cup Klaczy Starszych, Koksijde (BE)
AnkorWiceczempion Wiosennego Pokazu Młodzieży Ogierków Rocznych, Białka
BarokWiceczempion Wiosennego Pokazu Młodzieży Ogierów Młodszych, Białka
BarokCzempion Polski Ogierów Młodszych, Janów Podlaski
BirutaWiceczempionka Int. Days for Arabian Horses B-Show Klaczy Starszych, Ströhen (DE)
BirutaCzempionka Orientalica Klaczy Starszych, Frankfurt (DE)
Cenoza„Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
EquiforWiceczempion Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
EtnologiaCzempionka Tulip Cup Klaczy Starszych, Deurne (NL)
EtnologiaNajlepszy Koń Pokazu Tulip Cup, Deurne (NL)
EtnologiaWiceczempionka Pucharu Narodów Klaczy Starszych, Akwizgran (DE)
Etnologia„Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
EuzonaCzempionka Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczy Młodszych, Białka
EuzonaNajlepszy Koń Pokazu Wiosennego Pokazu Młodzieży, Białka
Euzona„Top Five” Czempionatu Polski Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
Euzona„Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Młodszych, Paryż (FR)
PalatinoDrugi Wiceczempion Pucharu Narodów Ogierów Starszych, Akwizgran (DE)
Palatino„Top Five” Czempionatu Europy Ogierów Starszych, Verona (IT)
PapayaDruga Wiceczempionka Emerald Trophy National C-Show Klaczy Starszych, Brecht (BE)
PaternaWiceczempionka Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczek Rocznych, Białka
PatriaWiceczempionka Polski Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
PernilaDruga Wiceczempionka Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
PianissimaPlatynowa Czempionka Świata Klaczy, Paryż (FR)
Pilarosa„Top Five” Czempionatu Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
Pilarosa„Top Five” Czempionatu Europy Klaczy Starszych, Verona (IT)
PiniataDruga Wiceczempionka Polski Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
PintaMiędzynarodowa Wiceczempionka Bruges Arabian Horse Event Klaczy Starszych, Brugia (BE)
PoganinDrugi Wiceczempion Europy Ogierów Starszych, Verona (IT)
PogromCzempion Scottsdale Arabian Show Ogierów Starszych, Scottsdale, AZ (US)
PogromCzempion Pokazu Scottsdale Arabian Show, Scottsdale, AZ (US)
PogromCzempion Arabian Breeders World Cup Ogierów Starszych, Las Vegas, NV (US)
PogromCzempion USA Ogierów, Tulsa, OK (US)
PrimeraWiceczempionka Europy Klaczy Starszych, Verona (IT)
Primera„Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
2012
AlbanoWiceczempion Danii Ogierów Starszych, Vilhelmsborg (DK)
Altamira„Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
BarokDrugi Wiceczempion Polski Ogierów Młodszych, Janów Podlaski
ElwingaMiędzynarodowa Druga Wiceczempionka Arabian Trophy Rhône Alpes Klaczy Starszych, Chazey sur Ain (FR)
Equifor„Top Five” Czempionatu Prague European Cup Ogierów Starszych, Praga (CZ)
EtmanWiceczempion Midnight Sun International Ogierów Starszych, Överkalix (SE)
Etnologia„Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
Euzona„Top Five” Czempionatu Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczy Młodszych, Białka
EuzonaDruga Wiceczempionka Prague European Cup Klaczy Młodszych, Praga (CZ)
EuzonaWiceczempionka Europy Klaczek Rocznych, Moorsele (BE)
PalatinaWiceczempionka Prague European Cup Klaczy Młodszych, Praga (CZ)
PalatinaCzempionka Prague Intercup Klaczy Młodszych, Praga (CZ)
PalatinoCzempion Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
Palatino„Top Ten” Czempionatu Świata Ogierów Starszych, Paryż (FR)
PalmetaCzempionka Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
PalmetaNajlepszy Koń Pokazu, Janów Podlaski
Palmeta„Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
PegasusWiceczempion Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
PeroCzempion Encouragement Emiratów Arabskich Ogierów Starszych, Abu Dhabi (AE)
PianissimaCzempionka DIAHC Klaczy Starszych, Dubaj (AE)
Pilarosa„Top Five” Czempionatu Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
PilarosaDruga Wiceczempionka Prague Intercup Klaczy Starszych, Praga (CZ)
Pilarosa„Top Five” Czempionatu Europy Klaczy Starszych, Moorsele (BE)
PingaCzempionka Europy Klaczy Starszych, Moorsele (BE)
PingaCzempionka Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
PoganinCzempion Prague European Cup Ogierów Starszych, Praga (CZ)
PoganinWiceczempion Prague Intercup Ogierów Starszych, Praga (CZ)
Poganin„Top Five” Czempionatu Europy Ogierów Starszych, Moorsele (BE)
PogromCzempion Regionu XI Ogierów, Springfield, IL (US)
PolifoniaWiceczempionka Midnight Sun International Klaczy Starszych, Överkalix (SE)
Pomian„Top Five” Czempionatu Polski Ogierów Młodszych, Janów Podlaski
Potentilla„Top Five” Czempionatu Polski Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
PrimeraCzempionka Polski Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
PrimeraWiceczempionka Pucharu Narodów Klaczy Młodszych, Akwizgran (DE)
Primera„Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Młodszych, Paryż (FR)
Salar„Top Five” Czempionatu Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
SeforaDruga Wiceczempionka Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
2011
AgillaDruga Wiceczempionka Weekendu Cheval Arabe Klaczy Starszych, Haras du Pin (FR)
AlabamaDruga Wiceczempionka Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
AlbanoCzempion Scandinavian Open Ogierów Starszych, Blommeröd (SE)
AlbanoDrugi Wiceczempion Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
AlmanzorDrugi Wiceczempion Pokazu Jesiennego Ogierów Młodszych, Janów Podlaski
Altamira„Top Five” Czempionatu Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
Amanito„Top Five” Czempionatu Wiosennego Pokazu Młodzieży Ogierów Młodszych, Białka
AtmaDruga Wiceczempionka Wrocławskiego Weekendu Koni Arabskich Klaczy Starszych, Wrocław
AtmaWiceczempionka Pokazu Jesiennego Klaczy Starszych, Janów Podlaski
BerenikaDruga Wiceczempionka Pokazu Jesiennego Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
ElwingaMiędzynarodowa Wiceczempionka Breizh Arabian Horse Show Klaczy Starszych, Haras de Lamballe (FR)
EquiforCzempion Wrocławskiego Weekendu Koni Arabskich Ogierów Starszych, Wrocław
EquiforWiceczempion Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
EquitWiceczempion HoCoN Region AHS Wałachów, Towerlands (GB)
Eria„Top Five” Czempionatu Republiki Południowej Afryki Klaczy Starszych, Parys (ZA)
EtmanMiędzynarodowy Drugi Wiceczempion Ogierów Starszych, Forssa (FI)
EtmanDrugi Wiceczempion Szwecji Ogierów Starszych, Strängnäs (SE)
EtnologiaDruga Wiceczempionka Europy Klaczy Starszych, Verona (IT)
Etnologia„Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
EumenidaMiędzynarodowa Czempionka Klaczy Starszych, Albi (FR)
EumenidaNajlepszy Koń Pokazu, Albi (FR)
Palatina„Top Five” Czempionatu Polski Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
PalatinoDrugi Wiceczempion Prague Intercup Ogierów Starszych, Praga (CZ)
Palatino„Top Ten” Czempionatu Świata Ogierów Starszych, Paryż (FR)
PegasusDrugi Wiceczempion Pokazu Jesiennego Ogierów Starszych, Janów Podlaski
Pinga„Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
Poganin„Top Five” Czempionatu Europy Ogierów Starszych, Verona (IT)
Poganin„Top Ten” Czempionatu Świata Ogierów Starszych, Paryż (FR)
PogromCzempion Polski Ogierów Młodszych, Janów Podlaski
PolifoniaMiędzynarodowa Druga Wiceczempionka Klaczy Starszych, Forssa (FI)
PomianCzempion Wiosennego Pokazu Młodzieży Ogierów Młodszych, Białka
Pomian„Top Five” Czempionatu Polski Ogierów Młodszych, Janów Podlaski
SalarWiceczempion Pokazu Jesiennego Ogierów Starszych, Janów Podlaski
Zarina LlainDruga Wiceczempionka South West Championships Klaczy Młodszych, East Budleigh (GB)
2010
AlabamaDruga Wiceczempionka Scandinavian Open Klaczy Starszych, Blommeröd (SE)
AlertCzempion Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
Almanzor„Top Five” Czempionatu Polski Ogierów Młodszych, Janów Podlaski
Amanito„Top Five” Czempionatu Wiosennego Pokazu Młodzieży Ogierów Młodszych, Białka
AmanitoCzempion Pokazu Jesiennego Ogierów Młodszych, Janów Podlaski
BelgicaCzempionka Pokazu Jesiennego Klaczy Starszych, Janów Podlaski
BelgicaNajlepszy Koń Pokazu Pokazu Jesiennego, Janów Podlaski
BerenikaWiceczempionka Pokazu Jesiennego Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
Bohema„Top Five” Czempionatu Pokazu Jesiennego Klaczy Starszych, Janów Podlaski
CenozaWiceczempionka Scandinavian Open Klaczy Starszych, Blommeröd (SE)
CenozaDruga Wiceczempionka Prague Intercup Klaczy Starszych, Praga (CZ)
CenozaWiceczempionka Pokazu Jesiennego Klaczy Starszych, Janów Podlaski
Cenoza„Top Five” Czempionatu Europy Klaczy Starszych, Moorsele (BE)
EquiforCzempion Scandinavian Open Ogierów Starszych, Blommeröd (SE)
Equifor„Top Five” Czempionatu Europy Ogierów Starszych, Moorsele (BE)
EquitDrugi Wiceczempion South East Summer Show Wałachów, Hickstead (GB)
Eria„Top Five” Czempionatu Summer Show Klaczy Starszych, Mpumalanga (ZA)
Esculap„Top Five” Czempionatu Pokazu Jesiennego Ogierów Starszych, Janów Podlaski
Etnologia„Top Five” Czempionatu Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
EumenidaCzempionka Arabian Trophy Rhône Alpes Klaczy Starszych, Lion (FR)
EuryklesDrugi Wiceczempion Scandinavian Open Ogierów Starszych, Blommeröd (SE)
EuryklesWiceczempion Danii Ogierów Starszych, Middelfart (DK)
Eurykles„Top Five” Czempionatu Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
OlitaDruga Wiceczempionka Pokazu Jesiennego Klaczy Starszych, Janów Podlaski
PalatinaCzempionka Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczy Młodszych, Białka
PalatinaWiceczempionka Prague Intercup Klaczy Młodszych, Praga (CZ)
PalatinoDrugi Wiceczempion Pokazu Jesiennego Ogierów Starszych, Janów Podlaski
Pepita„Top Five” Czempionatu Pokazu Jesiennego Klaczy Starszych, Janów Podlaski
Piba„Top Five” Czempionatu Pokazu Jesiennego Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
Pilarosa„Top Five” Czempionatu Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczy Młodszych, Białka
PingaWiceczempionka Scottsdale Arabian Show Klaczy Starszych, Scottsdale, AZ (US)
Pinga„Top Ten” Czempionatu Arabian Breeders World Cup Klaczy Starszych, Las Vegas, NV (US)
PingaCzempionka Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
PingaNajlepszy Koń Pokazu, Janów Podlaski
Poganin„Top Ten” Czempionatu Świata Ogierów Starszych, Paryż (FR)
PogromCzempion Wiosennego Pokazu Młodzieży Ogierów Młodszych, Białka
PogromNajlepszy Koń Pokazu Wiosennego Pokazu Młodzieży, Białka
PogromWiceczempion Polski Ogierów Młodszych, Janów Podlaski
Prado„Top Five” Czempionatu Pokazu Jesiennego Ogierów Starszych, Janów Podlaski
PrimeraDruga Wiceczempionka Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczy Młodszych, Białka
PrimeraCzempionka Scandinavian Open Klaczy Młodszych, Blommeröd (SE)
PrimeraNajlepszy Koń Pokazu Scandinavian Open, Blommeröd (SE)
PrimeraWiceczempionka Polski Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
SalarDrugi Wiceczempion Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
SeforaDruga Wiceczempionka Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
2009
AlbanoCzempion Polski Ogierów Młodszych, Janów Podlaski
Alegra„Top Five” Czempionatu Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczy Młodszych, Białka
AlertWiceczempion Pokazu Jesiennego Ogierów Starszych, Janów Podlaski
AlhambraCzempionka Pokazu Jesiennego Klaczy Starszych, Janów Podlaski
AlhambraNajlepszy Koń Pokazu Pokazu Jesiennego, Janów Podlaski
BirutaWiceczempionka Klaczy Starszych, Mińce
Eria„Top Five” Czempionatu Free State Championships Klaczy Starszych, Parys (ZA)
EtnologiaMiędzynarodowa „Top Five” Czempionatu Austrii Klaczy Starszych, Wels (AT)
Etnologia„Top Five” Czempionatu Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
EumenidaWiceczempionka Arabian Trophy Rhône Alpes Klaczy Starszych, Unieux (FR)
EuzaCzempionka Royal Bath & West Show Klaczy Starszych, Shepton Mallet (GB)
EuzaCzempionka Pokazu Royal Bath & West Show Klaczy, Shepton Mallet (GB)
EuzaArabska Czempionka Pokazu Royal Bath & West Show, Shepton Mallet (GB)
Palmeta„Top Five” Czempionatu Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
Palmeta„Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
PegasusCzempion Pokazu Jesiennego Ogierów Starszych, Janów Podlaski
Pegasus„Top Ten” Czempionatu Świata Ogierów Starszych, Paryż (FR)
PepitaWiceczempionka Pokazu Jesiennego Klaczy Starszych, Janów Podlaski
PiastaWiceczempionka Hiszpanii Klaczy Starszych, Segowia (ES)
PilarosaCzempionka Klaczy Młodszych, Mińce
PingaCzempionka AHASFV Arabian Horse Show Klaczy, Santa Barbara, CA (US)
PingaCzempionka Regionu I Klaczy Starszych, Del Mar, CA (US)
Pinga„Top Ten” Czempionatu USA Klaczy Młodszych, Tulsa, OK (US)
Poganin„Top Ten” Czempionatu Świata Ogierów Starszych, Paryż (FR)
SalarDrugi Wiceczempion Pokazu Jesiennego Ogierów Starszych, Janów Podlaski
Salar„Top Ten” Czempionatu Świata Ogierów Starszych, Paryż (FR)
SeforaMiędzynarodowa Czempionka Austrii Klaczy Starszych, Wels (AT)
2008
Agar„Top Five” Czempionatu Wiosennego Pokazu Młodzieży Ogierów Młodszych, Białka
Alabama„Top Five” Czempionatu Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczy Młodszych, Białka
Albano„Top Five” Czempionatu Wiosennego Pokazu Młodzieży Ogierów Młodszych, Białka
Albano„Top Five” Czempionatu Polski Ogierów Młodszych, Janów Podlaski
AltamiraWiceczempionka Pokazu Jesiennego Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
Altamira„Top Five” Czempionatu Europy Klaczy Młodszych, Moorsele (BE)
Altamira„Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Młodszych, Paryż (FR)
BeduinCzempion Danii Ogierów Starszych, Brøholm (DK)
BeduinCzempion Scandinavian Open Ogierów Starszych, Blommeröd (SE)
Belgica„Top Five” Czempionatu Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
Bohema„Top Five” Czempionatu Polski Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
EnkoraWiceczempionka Teneryfy Klaczy Starszych, San Cristóbal (ES)
EquiforCzempion VAHA Horse Show & Futurity Ogierów, Culpeper, VA (US)
EquiforCzempion Pokazu VAHA Horse Show & Futurity, Culpeper, VA (US)
EquiforCzempion Regionu XV Ogierów, Lexington, VA (US)
EquiforWiceczempion East Coast Championships Ogierów, Quentin, PA (US)
Eria„Top Five” Czempionatu North West Championships Klaczy Starszych, Parys (ZA)
Eria„Top Five” North West Championships Klaczy, Parys (ZA)
EspaderoCzempion Gold Medal Event Ogierów Starszych, Tonimbuk (AU)
EtologCzempion Narodowej Wystawy Koni Arabskich, Berno (CH)
EurykCzempion South East Summer Show Ogierów Starszych, Ardingly (GB)
EurykCzempion Pokazu South East Summer Show, Ardingly (GB)
OlitaWiceczempionka Scottsdale Arabian Show Klaczy Starszych, Scottsdale, AZ (US)
PalabraCzempionka Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczy Młodszych, Białka
PalabraNajlepszy Koń Pokazu Wiosennego Pokazu Młodzieży, Białka
PalabraCzempionka Polski Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
PassionariaWiceczempionka Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczy Młodszych, Białka
Perespa„Top Five” Czempionatu Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczy Młodszych, Białka
PerseuszCzempion Ogierów Starszych, Mińce
PerseuszCzempion Pokazu Ogierów, Mińce
PiaffWiceczempion Pokazu Jesiennego Ogierów Starszych, Janów Podlaski
PianissimaCzempionka Al Khalediah Arabian Horse Festival Klaczy Starszych, Tebrak/Rijad (SA)
PianissimaCzempionka Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
PianissimaNajlepszy Koń Pokazu, Janów Podlaski
PianissimaCzempionka Pucharu Narodów Klaczy Starszych, Akwizgran (DE)
PianissimaCzempionka Europy Klaczy Starszych, Moorsele (BE)
PianissimaCzempionka Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
PiastaCzempionka Los Silos - Buenavista del Norte Klaczy Starszych, Los Silos (ES)
PietaMiędzynarodowa Wiceczempionka Klaczy Starszych, Vilhelmsborg (DK)
Pinga„Top Five” Czempionatu Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
PoganinCzempion Pokazu Jesiennego Ogierów Starszych, Janów Podlaski
PoganinNajlepszy Koń Pokazu Pokazu Jesiennego, Janów Podlaski
Poganin„Top Ten” Czempionatu Świata Ogierów Starszych, Paryż (FR)
PolifoniaMiędzynarodowa Czempionka Klaczy Starszych, Piteå (SE)
SajunCzempion Ogierów Młodszych, Mińce
SalutWiceczempion Ogierów Starszych, Mińce
SiklawaMiędzynarodowa Wiceczempionka Klaczy Starszych, Citta di Castello (IT)
SiklawaWiceczempionka Kataru Klaczy Starszych, Doha (QA)
2007
AlhambraWiceczempionka Pokazu Jesiennego Klaczy Starszych, Janów Podlaski
BakaratWiceczempion Emiratów Arabskich Ogierów Starszych, Abu Dhabi (AE)
Etnologia„Top Five” Czempionatu Pucharu Narodów Klaczy Starszych, Akwizgran (DE)
OlitaCzempionka RCAHA Annual Spring Horse Show Klaczy, Burbank, CA (US)
Olita„Top Five” Czempionatu Arabian Breeders World Cup Klaczy Starszych, Las Vegas, NV (US)
PegasusWiceczempion Pokazu Jesiennego Ogierów Starszych, Janów Podlaski
PiaffWiceczempion Scottsdale Arabian Show w kat. Sport Horse In-Hand Stallion, Scottsdale, AZ (US)
PintaWiceczempionka Polski Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
PizarroWiceczempion Wiosennego Pokazu Młodzieży Ogierów Młodszych, Białka
PoganinCzempion Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
Poganin„Top Five” Czempionatu Europy Ogierów Starszych, Verona (IT)
Poganin„Top Ten” Czempionatu Świata Ogierów Starszych, Paryż (FR)
PradoCzempion Wiosennego Pokazu Młodzieży Ogierów Młodszych, Białka
PradoNajlepszy Koń Pokazu Wiosennego Pokazu Młodzieży, Białka
SalarWiceczempion Devon County Show Ogierów Starszych, Westpoint (GB)
SalarCzempion Wessex Arabian Horse Show Ogierów Starszych, Newbury (GB)
2006
AlertCzempion Polski Ogierów Młodszych, Białka
Alert„Top Five” Czempionatu Europy Ogierów Młodszych, Moorsele (BE)
AltamiraWiceczempionka Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczy Młodszych, Białka
AlwaroCzempion Pokazu Jesiennego Ogierów Starszych, Janów Podlaski
BakaratCzempion Ogierów Starszych, Ajman (AE)
Beduin„Top Five” Czempionatu Ogierów Starszych, Vilhelmsborg (DK)
BeduinMiędzynarodowy Wiceczempion Ogierów Starszych, Ströhen (DE)
BuriatWiceczempion Ogierów Młodszych, Bełżyce
CenozaCzempionka Pokazu Jesiennego Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
EfuzjaCzempionka Pokazu Jesiennego Klaczy Starszych, Janów Podlaski
ElwingaCzempionka Klaczy Młodszych, Bełżyce
EtmanCzempion Ogierów Starszych, Umea (SE)
EuronWiceczempion Francji Ogierów Starszych, Pompadour (FR)
PersenkówkaWiceczempionka Emerald Trophy Klaczy Starszych, Brecht (BE)
PiaffCzempion Regionu II Ogierów, Burbank, CA (US)
PiaffCzempion Pokazu Wstępnego Regionu III Ogierów, Reno, NV (US)
PiaffCzempion Regionu III Ogierów, Reno, NV (US)
Piaff„Top Ten” Czempionatu USA Ogierów Starszych, Louisville, KY (US)
Pianissima„Top Ten” Czempionatu Scottsdale Arabian Show Klaczy Starszych, Scottsdale, AZ (US)
PianissimaCzempionka USA Klaczy Młodszych, Louisville, KY (US)
PiberWiceczempion Pokazu Jesiennego Ogierów Starszych, Janów Podlaski
PoganinCzempion Ogierów Starszych, Mińce
PortoWiceczempion Polski Ogierów Młodszych, Białka
SalutWiceczempion Ogierów Starszych, Mińce
SeforaCzempionka Polski Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
Sefora„Top Five” Czempionatu Pucharu Narodów Klaczy Młodszych, Akwizgran (DE)
Sefora„Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Młodszych, Paryż (FR)
2005
BeduinWiceczempion Danii Ogierów Starszych, Brøholm (DK)
BeduinMiędzynarodowy Czempion Norwegii Ogierów Starszych, Drammen (NO)
BelgicaWiceczempionka Klaczy Młodszych, Bełżyce
EcahoCzempion San Fernando Valley Ogierów Starszych, Santa Barbara, CA (US)
EcahoCzempion Regionu II Ogierów, Burbank, CA (US)
Ecaho„Top Ten” Czempionatu USA Ogierów, Albuquerque, NM (US)
EksportCzempion Brazylii Ogierów Starszych, Ribeirao Preto (BR)
El AzemCzempion Polski Ogierów Młodszych, Białka
EquiforCzempion Ogierów Młodszych, Falborek
EquiforWiceczempion Ogierów Młodszych, Bełżyce
EquiforWiceczempion Polski Ogierów Młodszych, Białka
EtnologiaCzempionka Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczy Młodszych, Białka
EtnologiaNajlepszy Koń Pokazu Wiosennego Pokazu Młodzieży, Białka
PalmetaWiceczempionka Klaczy Starszych, Falborek
PalmetaCzempionka Europy Klaczy Starszych, Verona (IT)
PiaffWiceczempion Ogierów Starszych, Falborek
PiaffCzempion Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
PingaCzempionka Klaczy Młodszych, Bełżyce
PingaNajlepszy Koń Pokazu, Bełżyce
PingaCzempionka Klaczy Młodszych, Falborek
PingaNajlepszy Koń Pokazu, Falborek
PingaCzempionka Polski Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
PingaNajlepszy Koń Pokazu, Janów Podlaski
2004
AntwerpiaCzempionka Klaczy Starszych, Balen (BE)
EksportCzempion Festival de Inverno Ogierów Starszych, Campos do Jordao (BR)
EksportWiceczempion Brazylii Ogierów, Sao Paulo (BR)
EkwipunekCzempion Ogierów Starszych, East Budleigh (GB)
EquiforWiceczempion Ogierów Młodszych, Bełżyce
HarbinWiceczempion Ogierów Starszych, Bełżyce
HarbinCzempion Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
PermCzempion Danii Ogierów, Bartahus (DK)
PerturbacjaWiceczempionka Klaczy Starszych w kat. Konie Własności Prywatnej, Falborek
PiaffWiceczempion Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
PianissimaCzempionka Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczy Młodszych, Białka
PianissimaNajlepszy Koń Pokazu Wiosennego Pokazu Młodzieży, Białka
PianissimaCzempionka Klaczy Młodszych, Falborek
PianissimaNajlepszy Koń Pokazu, Falborek
PianissimaCzempionka Polski Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
PianissimaNajlepszy Koń Pokazu, Janów Podlaski
PianissimaCzempionka Pucharu Narodów Klaczy Młodszych, Akwizgran (DE)
PianissimaCzempionka Europy Klaczy Młodszych, Moorsele (BE)
PianissimaCzempionka Świata Klaczy Młodszych, Paryż (FR)
PianosaWiceczempionka Klaczy Starszych, Falborek
PianosaWiceczempionka Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
PolifoniaCzempionka Klaczy Starszych, Umea (SE)
SalarWiceczempion Ogierów Starszych, Falborek
SalutCzempion Ogierów Starszych w kat. Konie Własności Prywatnej, Falborek
2003
AntwerpiaWiceczempionka Klaczy, Mooslargue (FR)
BakaratWiceczempion Ogierów Starszych, Sharjah (AE)
BalonCzempion Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
Eksport„Top Ten” Czempionatu Brazylii Ogierów, Ribeirao Preto (BR)
EuropejkaCzempionka Holandii Klaczy Starszych, Bunschoten (NL)
PalmetaCzempionka Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczy Młodszych, Białka
PalmetaCzempionka Polski Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
PalmetaNajlepszy Koń Pokazu, Janów Podlaski
Poganin„Top Five” Czempionatu Pucharu Narodów Ogierów Młodszych, Akwizgran (DE)
Poganin„Top Five” Czempionatu Europy Ogierów Młodszych, Verona (IT)
PytiaWiceczempionka Klaczy, Warszawa
SiklawaWiceczempionka Polski Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
2002
AmraNajlepszy Koń Pokazu, Janów Podlaski
AmraCzempionka Polski Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
ArisWiceczempionka Czech Klaczy Starszych, Praga (CZ)
CeltykaCzempionka Klaczy Starszych, Birchinley Manor (GB)
EcahoCzempion Ogierów Starszych, Poznań
EpruwetkaWiceczempionka Klaczy Starszych, Merrist Wood (GB)
EtykCzempion Ogierów, Columbus, OH (US)
EtykWiceczempion Ogierów w kat. AOTH, Columbus, OH (US)
EuropejkaCzempionka Klaczy Starszych, Sleen (NL)
EuropejkaCzempionka Klaczy Starszych, Exloo (NL)
EuropejkaCzempionka Holandii Klaczy Starszych, Bunschoten (NL)
OlitaCzempionka Skandynawii Klaczy, Blommeröd (SE)
Olita„Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
PalmetaCzempionka Klaczy Młodszych, Warszawa
PalmetaNajlepszy Koń Pokazu, Warszawa
Palmeta„Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Młodszych, Paryż (FR)
PerseuszCzempion Ogierów Młodszych, Poznań
PoganinCzempion Ogierów Młodszych, Warszawa
PoganinWiceczempion Polski Ogierów Młodszych, Białka
SalarWiceczempion Ogierów Młodszych, Warszawa
2001
AlbulaWiceczempionka Midlands Group Summer Show Klaczy Starszych, Malvern (GB)
AmraCzempionka Klaczy Młodszych, Warszawa
AmraNajlepszy Koń Pokazu, Warszawa
AnegdotaWiceczempionka Klaczy Starszych, Warszawa
AngorWiceczempion Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
EpoletWiceczempion Ogierów Młodszych, Warszawa
EpruwetkaCzempionka Midlands Group Summer Show Klaczy Starszych, Malvern (GB)
EsculapCzempion Polski Ogierów Młodszych, Białka
Eula„Top Ten” Czempionatu Kanady Klaczy, Regina (CA)
EuropejkaCzempionka Klaczy Starszych, Tilburg (NL)
EuropejkaCzempionka Holandii Klaczy Starszych, Ermelo (NL)
PersenkówkaCzempionka Klaczy Starszych, Wels (AT)
PersenkówkaWiceczempionka Klaczy Starszych, Vilhelmsborg (DK)
SarmataCzempion Brazylii Ogierów, Rio de Janeiro (BR)
2000
AslanWiceczempion Polski Ogierów Młodszych, Białka
EulaNajlepszy Koń Pokazu, Janów Podlaski
EulaCzempionka Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
PiruetCzempion Włoch Ogierów Starszych, Verona (IT)
1999
AltWiceczempion Ogierów, Vilhelmsborg (DK)
AltMiędzynarodowy Wiceczempion Ogierów, Blommeröd (SE)
AnegdotaCzempionka Polski Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
AngorWiceczempion Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
AraratCzempion Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
ArgentynaWiceczempionka Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
PiaffCzempion Polski Ogierów Młodszych, Białka
PianosaCzempionka Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczy Młodszych, Białka
PianosaNajlepszy Koń Pokazu Wiosennego Pokazu Młodzieży, Białka
PiruetCzempion Europy Ogierów Starszych, Verona (IT)
PiruetWiceczempion Świata Ogierów Starszych, Paryż (FR)
1998
AltWiceczempion Szwecji Ogierów Starszych, Halmstad (SE)
AltMiędzynarodowy Wiceczempion Ogierów, Blommeröd (SE)
AnegdotaCzempionka Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczy Młodszych, Białka
AnegdotaNajlepszy Koń Pokazu Wiosennego Pokazu Młodzieży, Białka
EulaCzempionka Polski Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
EuperiaCzempionka Klaczy, Grub (AT)
PetardaMiędzynarodowa Wiceczempionka Klaczy, Bábolna (HU)
PiaffWiceczempion Polski Ogierów Młodszych, Białka
PiruetCzempion Włoch Ogierów Starszych, Citta di Castello (IT)
1997
AltMiędzynarodowy Wiceczempion Ogierów, Blommeröd (SE)
EtogramMiędzynarodowy Czempion Ogierów Starszych, Blommeröd (SE)
PetardaCzempionka Klaczy Starszych, Biella (IT)
PilarCzempionka Polski Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
1996
AltWiceczempion Szwecji Ogierów Starszych, Örebro (SE)
BatyskafCzempion Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
BatyskafNajlepszy Koń Pokazu, Janów Podlaski
EtmanMiędzynarodowy Wiceczempion Ogierów, Blommeröd (SE)
EtogramCzempion Szwecji Ogierów Starszych, Örebro (SE)
EtogramMiędzynarodowy Czempion Norwegii Ogierów Starszych
HabendaCzempionka Klaczy, Gieboldehausen (DE)
PilotMiędzynarodowy Czempion Ogierów, Blommeröd (SE)
PilotMiędzynarodowy Czempion Wielkiej Brytanii Ogierów, Towerlands (GB)
1995
AlbulaCzempionka Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczy Młodszych, Michałów
AlbulaNajlepszy Koń Pokazu Wiosennego Pokazu Młodzieży, Michałów
AlbulaCzempionka Polski Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
AlbulaNajlepszy Koń Pokazu, Janów Podlaski
AltWiceczempion Szwecji Ogierów Starszych, Boras (SE)
AngliaWiceczempionka Klaczy, Gieboldehausen (DE)
EcahoCzempion Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
ElwangaWiceczempionka Klaczy, Ströhen (DE)
EurolWiceczempion Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
GabarytCzempion Wielkiej Brytanii Ogierów
GonadaCzempionka Klaczy Starszych, Menton (FR)
PawikCzempion Ogierów, Paderborn (DE)
PiechurCzempion Ogierów Starszych, Blommeröd (SE)
PiechurMiędzynarodowy Czempion Wielkiej Brytanii Ogierów Starszych, Towerlands (GB)
PiechurCzempion Pucharu Narodów Ogierów Starszych, Akwizgran (DE)
PiruetCzempion Europy Ogierów, Moorsele (BE)
PiruetCzempion Świata Ogierów, Paryż (FR)
PiruetCzempion Francji Ogierów, Pompadour (FR)
SaszaCzempionka Wielkiej Brytanii Klaczy Starszych, Malvern (GB)
1994
AlbaWiceczempionka Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczy Młodszych, Michałów
AlegroCzempion Holandii Ogierów Starszych
ArrasCzempion Austrii Ogierów, Wels (AT)
BalonWiceczempion Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
ElwangaWiceczempionka Klaczy, Ströhen (DE)
EtogramMiędzynarodowy Czempion Ogierów, Bábolna (HU)
EtogramCzempion Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
EtogramNajlepszy Koń Pokazu, Janów Podlaski
PawikWiceczempion Ogierów, Paderborn (DE)
PerfidiaCzempionka Niemiec Klaczy Starszych, Akwizgran (DE)
PerfidiaWiceczempionka Klaczy Starszych, Paderborn (DE)
PetardaCzempionka Austrii Klaczy, Wels (AT)
PiechurMiędzynarodowy Czempion Wielkiej Brytanii Ogierów Starszych, Towerlands (GB)
PikardiaWiceczempionka Wielkiej Brytanii Klaczy
PikardiaMiędzynarodowa Wiceczempionka Klaczy, Blommeröd (SE)
PistacjaWiceczempionka Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
SaragonWiceczempion Austrii Ogierów, Wels (AT)
SaszaWiceczempionka Klaczy Starszych, Ardingly (GB)
1993
AldaraCzempionka Pucharu Narodów Klaczy, Akwizgran (DE)
AlejkaCzempionka Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
EtogramWiceczempion Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
PamirNajlepszy Koń Pokazu, Janów Podlaski
PamirCzempion Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
PasatWiceczempion Niemiec Ogierów
PistacjaWiceczempionka Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
SaszaCzempionka Wielkiej Brytanii Klaczy Starszych
1992
EtmanCzempion Szwecji Ogierów Starszych, Skövde (SE)
EtogramWiceczempion Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
PiechurWiceczempion Europy Ogierów Starszych, Towerlands (GB)
PilarkaCzempionka Wielkiej Brytanii Klaczy Starszych
PiruetWiceczempion Świata Ogierów, Paryż (FR)
1991
EtogramWiceczempion Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
PolonezCzempion Brazylii Ogierów, Sao Paulo (BR)
SaradelaCzempionka Szwecji Klaczy Starszych, Skövde (SE)
1990
AngolaCzempionka Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
BorowinaWiceczempionka Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
FajkaCzempionka Holandii Klaczy
PamirWiceczempion Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
PamirCzempion Pucharu Świata Ogierów, Sztokholm (SE)
PilarkaCzempionka Pucharu Świata Klaczy Starszych, Sztokholm (SE)
PistacjaWiceczempionka Polski Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
Polonez„Top Ten” Czempionatu Kanady Ogierów
SaradelaCzempionka Pucharu Narodów Klaczy Starszych, Akwizgran (DE)
SaradelaWiceczempionka Europy Klaczy Starszych
SaradelaCzempionka Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
1989
AngolaWiceczempionka Masters Open Klaczy, Ostenda (BE)
El GhaziWiceczempion USA w kat. English Pleasure
PamirWiceczempion Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
PeptonCzempion Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
PerełkaCzempionka Polski Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
PipiCzempionka Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
PipiCzempionka Elran Cup Klaczy, Ostenda (BE)
PiruetCzempion Świata Ogierów, Paryż (FR)
PiruetMiędzynarodowy Wiceczempion Ogierów, Marsylia (FR)
PiruetCzempion Europy Ogierów, Fontainebleau (FR)
PiruetMiędzynarodowy Czempion Ogierów, Bordeaux (FR)
1988
AlbigowaCzempionka Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczy Młodszych, Białka
AngolaWiceczempionka Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
EtruriaCzempionka Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
EtruriaWiceczempionka Europy Klaczy Starszych, Frauenfeld (DE)
EuropejczykCzempion Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
EurosWiceczempion Scottsdale Arabian Show Ogierów, Scottsdale, AZ (US)
GabarytMiędzynarodowy Czempion Ogierów, Marsylia (FR)
GabarytCzempion Belgii Ogierów
GabarytMiędzynarodowy Czempion Ogierów, Cannes (FR)
GajaCzempionka Włoch Klaczy
ParysWiceczempion Świata Ogierów Starszych, Paryż (FR)
ParysCzempion Szwecji Ogierów Starszych, Flyinge (SE)
PilotCzempion Polski Ogierów Młodszych, Białka
1987
BalonCzempion Szwecji Ogierów Starszych, Linköping (SE)
EternitMiędzynarodowy Czempion Ogierów, Marsylia (FR)
EuropaCzempionka Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
EuropejczykWiceczempion Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
PenitentCzempion Europy Ogierów Starszych, Ostenda (BE)
PenitentCzempion Ogierów Starszych, Ostenda (BE)
PilarkaCzempionka Europy Klaczy Starszych, Ostenda (BE)
PilarkaCzempionka Pokazu Klaczy, Ostenda (BE)
1986
ArgoCzempion Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
ArraCzempionka Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
BetaWiceczempionka Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
BetaWiceczempionka Europy Klaczy, Akwizgran (DE)
FarbaCzempionka Szwecji Klaczy Starszych, Flyinge (SE)
FarbaCzempionka Skandynawii Klaczy Starszych
FarbaCzempionka Norwegii Klaczy Starszych
Ibn BandosCzempion Ogierów, Sao Paulo (BR)
Ibn BandosCzempion Brazylii Ogierów, Sao Paulo (BR)
PenicylinaCzempionka USA Klaczy, Louisville, KY (US)
Piechur„Top Ten” Czempionatu USA Ogierów
Polonez„Top Ten” Czempionatu Scottsdale Arabian Show Ogierów, Scottsdale, AZ (US)
1985
AlgomejWiceczempion Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
AlmeriaWiceczempionka Polski Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
Enaria„Top Ten” Czempionatu Kanady Klaczy
EtatCzempion Skandynawii Ogierów
EtatCzempion Danii Ogierów
FantastkaCzempionka Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
HaraczCzempion Europy Ogierów Starszych
HaraczCzempion Szwecji Ogierów Starszych, Halmstad (SE)
PenitentCzempion Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
PepiNajlepszy Koń Pokazu, Veerst (DK)
PepiMiędzynarodowy Czempion Calbar Ogierów Starszych, Veerst (DK)
Polonez„Top Ten” Czempionatu Scottsdale Arabian Show Ogierów, Scottsdale, AZ (US)
Polonez„Top Ten” Czempionatu Kanady Ogierów
1984
AloesCzempion Szwecji Ogierów Starszych, Flyinge (SE)
BelizaWiceczempionka Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
ParysCzempion Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
PektynaCzempionka Polski Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
PeptonWiceczempion Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
1983
ArraCzempionka Europy Klaczy Starszych, Paryż (FR)
CandelaCzempionka Pucharu Narodów Klaczy, Akwizgran (DE)
CandelaCzempionka Europy Klaczy
Elegion„Top Ten” Czempionatu Kanady
GabarytWiceczempion Polski Ogierów Młodszych, Łąck
HaraczCzempion Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
HaraczWiceczempion Europy Ogierów Starszych, Paryż (FR)
PentodaWiceczempionka Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
PeptonWiceczempion Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
Perkal„Top Ten” Czempionatu USA w kat. English Pleasure
PianolaCzempionka Polski Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
1982
AlgeriaCzempionka Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
AloesCzempion Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
EquitanaCzempionka Polski Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
EtruriaCzempionka Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
GokartCzempion Szwecji Ogierów Starszych, Sztokholm (SE)
GondolierWiceczempion Europy Ogierów Starszych, Paryż (FR)
GondolierCzempion Świata Ogierów Starszych, Paryż (FR)
Ibn BandosCzempion Brazylii Ogierów, Sao Paulo (BR)
Ibn BandosWiceczempion Ogierów, Sao Paulo (BR)
SetWiceczempion Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
TryptykWiceczempion Pucharu Świata Ogierów, Sztokholm (SE)
1981
CentralaWiceczempionka Polski Klaczy Młodszych
EnosCzempion Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
GondawaCzempionka Polski Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
PartnerWiceczempion Europy Ogierów Starszych, Paryż (FR)
Perkal„Top Ten” Czempionatu Kanady Ogierów
Perkal„Top Ten” Czempionatu USA w kat. Park Horse
PilarkaCzempionka Świata Klaczy Starszych, Paryż (FR)
PilarkaCzempionka Europy Klaczy Starszych, Paryż (FR)
1980
AlgomejCzempion Szwecji Ogierów Starszych, Sztokholm (SE)
Elegion„Top Ten” Czempionatu USA w kat. Park Horse AOTR
Elegion„Top Ten” Czempionatu Kanady
Elegion„Top Ten” Czempionatu USA
Elegion„Top Ten” Czempionatu Kanady w kat. Park Horse AOTR
Etiw„Top Ten” Czempionatu Kanady Ogierów
GondolierCzempion Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
Ibn BandosCzempion Ogierów, Centro Brasileira Show (BR)
PilarkaWiceczempionka Polski Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
1979
BaharWiceczempion Kanady w kat. Stock Horse
ElewacjaCzempionka Polski Klaczy Starszych, Janów Podlaski
EnklawaWiceczempionka Polski Klaczy Młodszych, Janów Podlaski
EnklawaCzempionka Europy Klaczy Młodszych, Paryż (FR)
EukaliptusCzempion Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
Ibn BandosCzempion Ogierów, Centro Brasileira Show (BR)
PartnerWiceczempion Polski Ogierów Starszych, Janów Podlaski
WindaCzempionka Polski Klaczy Młodszych
1978
ArborCzempion Salonu Konia Ogierów Starszych, Paryż (FR)
EtruriaCzempionka Salonu Konia Klaczy Młodszych, Paryż (FR)
Ibn BandosCzempion Ogierów, Centro Brasileira Show (BR)
Perkal„Top Ten” Czempionatu USA Ogierów
TryptykCzempion Ogierów, Sztokholm (SE)
TryptykWiceczempion Europy Ogierów
1977
BanatCzempion Wielkiej Brytanii Ogierów
EnganoCzempion Salonu Konia Ogierów Starszych, Paryż (FR)
Ibn BandosCzempion Ogierów, Centro Brasileira Show (BR)
1976
ArborCzempion Francji Ogierów Starszych
El PasoCzempion Scottsdale Arabian Show Ogierów Starszych, Scottsdale, AZ (US)
El PasoCzempion USA Ogierów, Louisville, KY (US)
Etiw„Top Ten” Czempionatu USA Ogierów, Louisville, KY (US)
Ibn BandosCzempion Ogierów, Centro Brasileira Show (BR)
MeczetCzempion Kanady w kat. Park Horse
1975
BuszmenWiceczempion USA Ogierów
ElemiCzempion Ogierów Młodszych, Verden (DE)
MeczetCzempion Kanady w kat. Native Costume, Edmonton (CA)
MeczetCzempion Kanady w kat. Formal Driving, Edmonton (CA)
1974
BuszmenCzempion Kanady Ogierów
Buszmen„Top Ten” Czempionatu USA Ogierów
CameraWiceczempionka Wielkiej Brytanii Klaczy
Etan„Top Ten” Czempionatu USA w kat. English Pleasure
EtanWiceczempion Kanady w kat. English Pleasure
OrzełCzempion USA w kat. Ladies Side Saddle
1973
MeczetCzempion USA w kat. Formal Driving, Oklahoma City, OK (US)
Orzeł„Top Ten” Czempionatu USA w kat. English Pleasure, Oklahoma City, OK (US)
1972
Bajdak„Top Ten” Czempionatu USA w kat. Park Horse, Oklahoma City, OK (US)
Bajdak„Top Ten” Czempionatu Kanady Ogierów, Edmonton (CA)
Buszmen„Top Ten” Czempionatu USA Ogierów, Oklahoma City, OK (US)
ElkinCzempion Kanady Ogierów, Edmonton (CA)
ElkinCzempion USA Ogierów, Oklahoma City, OK (US)
MeczetWiceczempion USA w kat. Formal Driving, Oklahoma City, OK (US)
MeczetCzempion USA w kat. Formal Combination, Oklahoma City, OK (US)
MeczetCzempion USA w kat. Park Horse, Oklahoma City, OK (US)
TinianCzempion Kanady w kat. English Pleasure, Edmonton (CA)
Tinian„Top Ten” Czempionatu USA w kat. English Pleasure, Oklahoma City, OK (US)
1971
Bajdak„Top Ten” Czempionatu Kanady Ogierów
Eleuzis„Top Ten” Czempionatu USA Ogierów, Oklahoma City, OK (US)
EleuzisWiceczempion Kanady Ogierów
Elkin„Top Ten” Czempionatu USA Ogierów, Oklahoma City, OK (US)
Orzeł„Top Ten” Czempionatu Kanady Ogierów
1970
MimikraCzempionka Szwecji Klaczy, Flyinge (SE)
1969
Orzeł„Top Ten” Czempionatu USA Ogierów, Oklahoma City, OK (US)
1968
ProwizjaCzempionka USA w kat. Park Horse, Albuquerque, NM (US)
1966
ExelsjorCzempion Szwecji Ogierów, Flyinge (SE)
Powrót na początek strony
Zapoznaj się z polityką prywatności witryny