| E-mail | Księga gości | Przeglądanie | Przetargi | Źrebięta 2016 | Ogiery 2016 | Mistrzostwa Europy 2015 | Aukcja 2015 | Aukcja Jesienna 2015 |
VII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Amazonek w Damskim Siodle
Janów Podlaski 9-10 października 2010
W dniach 9-10 października SK Janów Podlaski był gospodarzem VII Mistrzostw Polski Amazonek w Damskim Siodle. Szczegółowy program oraz wyniki konkursów - niżej:
Oficjalne wyniki konkursów
Oficjalne wyniki zostaną zamieszczone niezwłocznie po ich przekazaniu przez biuro zawodów. [15.10.2010.]
10:00 – Konkurs ujeżdżenia – półfinał małej rundy
- Kabar - Edyta Mikołajewska, Stowarzyszenie „W Damskim Siodle”
- Brava - Aleksandra Nowicka, JKS „Stajnia Pod Skowronkiem”
- Drim - Aleksandra Adamczyk, SK Arabka, Mysłowice
- Malwa - Dorota Fijałkowska, Stow. KJ Kasztanka, Pabianice
- Album - Patrycja Mroczkowska, KJ Janów Podlaski
- Wrotycz - Magdalena Kost-Kaczmarczyk, SK Arabka, Mysłowice
12:00 – Uroczyste otwarcie Mistrzostw Polski Amazonek 2010
12:30 – Konkurs Equitation
- Drim - Aleksandra Adamczyk, SK Arabka, Mysłowice
- Escudo - Kamila Żuchowska, KJ Dama Dana, Grądy
13:00 – Konkurs ujeżdżenia (duża runda) – półfinał MPA
- Medal - Elizabeth Rogers, Pittern Hill Stable, Wielka Brytania
- Dziryt - Danuta Konończuk, KJ Dama Dana, Grądy
- Deluks - Maria Sułecka, AZS Uniwersytet Warszawski
- Medal - Sylwia Kołodziej, SK Arabka, Mysłowice
- Feniks - Michiko Asano (Japonia)
- Baskil - Małgorzata Skowrońska-Suchodolska, JKS „Stajnia Pod Skowronkiem”
- Gerke van der Louisa Hoeve - Blanka Satora
- Camaro - Kaja Dembińska
16:00 – Konkurs skoków przez przeszkody – półfinał MPA (konkurs dokładności bez rozgrywki)
- (1-4. ex-aequo) Escudo - Danuta Konończuk, KJ Dama Dana, Grądy
- (1-4. ex-aequo) Gerke van der Louisa Hoeve - Blanka Satora
- (1-4. ex-aequo) Brava - Aleksandra Nowicka, JKS „Stajnia Pod Skowronkiem”
- (1-4. ex-aequo) Baskil - Małgorzata Skowrońska-Suchodolska, JKS „Stajnia Pod Skowronkiem”
- (5-6. ex-aequo) Drim - Aleksandra Adamczyk, SK Arabka, Mysłowice
- (5-6. ex-aequo) Drim - Sylwia Kołodziej, SK Arabka, Mysłowice
17:15 – Konkurs Strojów Historycznych
- Deluks - Maria Sułecka, AZS Uniwersytet Warszawski (25 pkt)
- Blejdi - Elizabeth Rogers, Pittern Hill Stable, Wielka Brytania (25 pkt)
- Wrotycz - Magdalena Kost-Kaczmarczyk, SK Arabka, Mysłowice (25 pkt)
- Album - Patrycja Mroczkowska, KJ Janów Podlaski (23 pkt)
- (5-6. ex-aequo) Escudo - Danuta Konończuk, KJ Dama Dana, Grądy (22 pkt)
- (5-6. ex-aequo) Nenufar - Krystyna Chmiel (22 pkt)
- (7-8. ex-aequo) Gerke van der Louisa Hoeve - Blanka Satora (21 pkt)
- (7-8. ex-aequo) Medal - Natalia Kozlova, Rosja (21 pkt)
- Baunehojens Casani - Sylwia Kołodziej, SK Arabka, Mysłowice (20 pkt)
- Escudo - Kamila Żuchowska, KJ Dama Dana, Grądy (19 pkt)
18:00 – Szampańskie Wyzwanie
- Kabar - Edyta Mikołajewska, Stowarzyszenie „W Damskim Siodle”
- (2-3. ex-aequo) Gerke van der Louisa Hoeve - Blanka Satora
- (2-3. ex-aequo) Medal - Michiko Asano (Japonia)
Zamieszczone: 9 października 2010 r.; ostatnia aktualizacja 17 października 2010 r.
10:00 – Konkurs ujeżdżenia – finał Małej Rundy
Wyniki konkursu finałowego
- Kabar - Edyta Mikołajewska, Stowarzyszenie „W Damskim Siodle”
- Album - Patrycja Mroczkowska, KJ Janów Podlaski
- Drim - Aleksandra Adamczyk, SK Arabka, Mysłowice
- Brava - Aleksandra Nowicka, JKS „Stajnia Pod Skowronkiem”
- Malwa - Dorota Fijałkowska, Stow. KJ Kasztanka, Pabianice
- Wrotycz - Magdalena Kost-Kaczmarczyk, SK Arabka, Mysłowice
Mała Runda – klasyfikacja końcowa
- Kabar - Edyta Mikołajewska, Stowarzyszenie „W Damskim Siodle”
- Drim - Aleksandra Adamczyk, SK Arabka, Mysłowice
- Brava - Aleksandra Nowicka, JKS „Stajnia Pod Skowronkiem”
- Album - Patrycja Mroczkowska, KJ Janów Podlaski
- Malwa - Dorota Fijałkowska, Stow. KJ Kasztanka, Pabianice
- Wrotycz - Magdalena Kost-Kaczmarczyk, SK Arabka, Mysłowice
12:00 – Konkurs ujeżdżenia (finał Dużej Rundy) – Finał MPA
Wyniki konkursu finałowego
- Medal - Elizabeth Rogers, Pittern Hill Stable, Wielka Brytania
- Dziryt - Danuta Konończuk, KJ Dama Dana, Grądy
- Deluks - Maria Sułecka, AZS Uniwersytet Warszawski
- Medal - Sylwia Kołodziej, SK Arabka, Mysłowice
- Feniks - Michiko Asano (Japonia)
- Gerke van der Louisa Hoeve - Blanka Satora
- Camaro - Kaja Dembińska
Duża Runda – klasyfikacja końcowa - Finał MPA
- Medal - Elizabeth Rogers, Pittern Hill Stable, Wielka Brytania
- Złoty Medal MPA
Dziryt - Danuta Konończuk, KJ Dama Dana, Grądy- Srebrny Medal MPA
Deluks - Maria Sułecka, AZS Uniwersytet Warszawski- Brązowy Medal MPA
Medal - Sylwia Kołodziej, SK Arabka, Mysłowice- Feniks - Michiko Asano (Japonia)
- Gerke van der Louisa Hoeve - Blanka Satora
- Camaro - Kaja Dembińska
14:00 – Konkurs skoków przez przeszkody – Finał MPA
Wyniki konkursu finałowego
- Baskil - Małgorzata Skowrońska-Suchodolska, JKS „Stajnia Pod Skowronkiem”
- Escudo - Danuta Konończuk, KJ Dama Dana, Grądy
- Brava - Aleksandra Nowicka, JKS „Stajnia Pod Skowronkiem”
- Drim - Sylwia Kołodziej, SK Arabka, Mysłowice
- Gerke van der Louisa Hoeve - Blanka Satora
Klasyfikacja końcowa - Finał MPA
- Złoty Medal MPA
Baskil - Małgorzata Skowrońska-Suchodolska, JKS „Stajnia Pod Skowronkiem”- Srebrny Medal MPA
Escudo - Danuta Konończuk, KJ Dama Dana, Grądy- Brązowy Medal MPA
Brava - Aleksandra Nowicka, JKS „Stajnia Pod Skowronkiem”- (4-5. ex-aequo) Gerke van der Louisa Hoeve - Blanka Satora
- (4-5. ex-aequo) Drim - Sylwia Kołodziej, SK Arabka, Mysłowice
15:00 – Konkurs potęgi skoku
- (1-2. ex-aequo) Baskil - Małgorzata Skowrońska-Suchodolska, JKS „Stajnia Pod Skowronkiem”
- (1-2. ex-aequo) Brava - Aleksandra Nowicka, JKS „Stajnia Pod Skowronkiem”
- Gerke van der Louisa Hoeve - Blanka Satora
Małgorzata Skowrońska-Suchodolska i Aleksandra Nowicka pobiły rekord Polski amazonek, pokonując wysokość 145 cm - obie w takim samym stylu! Dotychczasowy rekord wynosił 130 cm. Obie zawodniczki pokonały kolejne wysokości bez błędów. W ostatniej próbie pokonania wysokości 150 cm wierzchowce obu pań odmówiły skoku.
15:30 – Konkurs Freestyle
- Gerke van der Louisa Hoeve - Blanka Satora (25 pkt)
- (2-3. ex-aequo) Dziryt - Danuta Konończuk, Junona - Alicja Jasiak, Escudo - Iwona Zarzycka, KJ Dama Dana, Grądy (25 pkt)
- (2-3. ex-aequo) Dziryt - Danuta Konończuk, KJ Dama Dana, Grądy, Ikar - Edyta Mikołajewska-Lesiak (25 pkt), Stowarzyszenie „W Damskim Siodla” (25 pkt)
- Album - Patrycja Mroczkowska, KJ Janów Podlaski (23 pkt)
- Drim - Aleksandra Adamczyk, SK Arabka, Mysłowice (22 pkt)
- (6-7. ex-aequo) Camaro - Kaja Dembińska (21 pkt)
- (6-7. ex-aequo) Feniks - Michiko Asano, Japonia (21 pkt)
- (8-9. ex-aequo) Nenufar - Krystyna Chmiel (19 pkt)
- (8-9. ex-aequo) Baunehojens Casani - Sylwia Kołodziej, SK Arabka, Mysłowice (19 pkt)
17:00 – Przejazd dowolny
- Drim - Weronika Morawska (25 pkt)
- (2-3. ex-aequo) Gerke van der Louisa Hoeve - Danuta Cybulska (23 pkt)
- (2-3. ex-aequo) Junona - Alicja Jasiak, KJ Dama Dana, Grądy (23 pkt)
- (4-5. ex-aequo) Blef - Agnieszka Ślęzak, SK Arabka, Mysłowice (20 pkt)
- (4-5. ex-aequo) Baskil - Aleksandra Figielska, JKS „Stajnia Pod Skowronkiem” (20 pkt)
17:30 – Konkurs Elegancji
- Drim - Aleksandra Kovenskaja, Rosja (25 pkt)
- Medal - Elizabeth Rogers, Pittern Hill Stable, Wielka Brytania (25 pkt)
- Deluks - Maria Sułecka, AZS Uniwersytet Warszawski (24 pkt)
- Gerke van der Louisa Hoeve - Blanka Satora - (22 pkt)
- Dziryt - Kamila Żuchnowska, KJ Dama Dana, Grądy - (21 pkt)
- (6-9. ex-aequo) Drim - Aleksandra Adamczyk, SK Arabka, Mysłowice (20 pkt)
- (6-9. ex-aequo) Escudo - Iwona Zarzycka, KJ Dama Dana, Grądy (20 pkt)
- (6-9. ex-aequo) Bajka - Marta Dryżałowska, Klub Uczelniany AZS PSW im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej (20 pkt)
- (6-9. ex-aequo) Album - Patrycja Mroczkowska, KJ Janów Podlaski (20 pkt)
- (10-12. ex-aequo) Baunehojens Casani - Sylwia Kołodziej, SK Arabka, Mysłowice (19 pkt)
- (10-12. ex-aequo) Malwa - Dorota Fijałkowska, Stowarzyszenie KJ „Kasztanka”, Pabianice (19 pkt)
- (10-12. ex-aequo) Ebasto - Jolanta Jakubowicz, Klub Uczelniany AZS PSW im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej (19 pkt)
- Wrotycz - Magdalena Kost-Kaczmarczyk, SK Arabka, Mysłowice (18 pkt)
- Camaro - Kaja Dembińska (16 pkt)
Zobacz także:
- warunki udziału
- filmowy reportaż z zawodów (12.10.2010)
- relacja na stronie Stowarzyszenia w „Damskim Siodle&rdquo (19.10.2010)