E-mail | Księga gości | Przeglądanie | Przetargi | Źrebięta 2016 | Ogiery 2016 | Mistrzostwa Europy 2015 | Aukcja 2015 | Aukcja Jesienna 2015 |


Finał HPP 2009/2010, Janów Podlaski 9-11 kwietnia 2010

Konkurs nr 4 – CC1 zwykły - Seniorzy - wstępny, art. 238.2.1

konkurs zakończony — lista startowa / wyniki do pobrania
Miejsce Zawodnik — koń Klub Punkty Czas
1 Jarosław Skrzyczyński — QUINTERA KJ Agro-Handel Śrem 0 67,91
2 Mściwoj Kiecoń — CLAUDIUS KJ Agro-Handel Śrem 1 76,53
3 Sławomir Uchwat — SPOT JKS Pogórze Glinik Zaborowski 4 66,68
4 Dawid Rakoczy — ROTMISTRZ KJ Profil Piła 4 68,27
5 Tomasz Klein — CORWALLO KJ Turbud Brzeg 4 69,35
6 Mściwoj Kiecoń — VICTOR KJ Agro-Handel Śrem 4 70,75
7 Sławomir Uchwat — DIALEKTYKA JKS Pogórze Glinik Zaborowski 5 76,28
8 Stanisław Przedpełski — LOVE PARADE 5 SKS Garo Zaborów 7 84,14
9 Dawid Rakoczy — PANKRACY KJ Profil Piła 8 71,34
10 Marek Lewicki — UNISCO KJ Czachart Niechorze 8 72,61
11 Łukasz Brzóska — MISTER DU LIBAIRE KS Sokół Pniewy 13 91,40
12 Grzegorz Kubiak — OMEN Z Sobieski Jumping Team Gdańsk 13 92,16
  Bogusz Dąbrowski — RIVERA L KJ Alexander Elizówka rezyg.
  Krzysztof Ludwiczak — TORADO 2 KJ Wechta Rosnówko elim.
  Jarosław Skrzyczyński — TMN CORIANA KJ Agro-Handel Śrem elim.
  Ewa Mazurowska — PONITA 18 KJ Vertus Łódź elim.
  Krzysztof Ludwiczak — KONKRET 2 KJ Wechta Rosnówko elim.
  Dawid Kubiak — LIMBO 0130 SKJ Mierzeszyn elim.
  Andrzej Głoskowski — IMEQUYL BKJ Bogusławice elim.
  Ewa Mazurowska — ESCALONA KJ Vertus Łódź elim.
  Stanisław Przedpełski — CHIARA 0113 SKS Garo Zaborów elim.
  Jacek Bobik — TAUNUS KJ Dragon Nowielice elim.
  Antoni Tomaszewski — TROJKA KJ Equita Warszawa elim.
  Krzysztof Mazur — FANTAZJA CWKS Legia Warszawa rezyg.
  Leszek Gramza — SALVO GOOSBY OSK Michalscy Trzebnica rezyg.
  Łukasz Brzóska — OTELLO KS Sokół Pniewy rezyg.
  Dawid Kubiak — LEVINSON SKJ Mierzeszyn rezyg.
  Marika Antolak — LATINO NZ rezyg.
  Jacek Bobik — HUZAR KJ Dragon Nowielice rezyg.
  Leszek Gramza — GAMBO OSK Michalscy Trzebnica rezyg.
  Marek Lewicki — ALBIN KJ Czachart Niechorze rezyg.
  Grzegorz Kubiak — AVIATA 10 Sobieski Jumping Team Gdańsk rezyg.
  Tomasz Klein — CAMERINO KJ Turbud Brzeg elim.
Miejsce Zawodnik — koń Klub Punkty Czas
Powrót na początek strony
Zapoznaj się z polityką prywatności witryny